ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდუბე-ჩუღურეთი

მოუწესრიგებელი საგზაო ნიშნები

გაცნობებთ, რომ ლუბლიანას ქუჩის კვეთაზე, მიხეილ ჭიაურელის ქუჩაზე არ დგას დათმობის ნიშანი, არც მითითებაა, რომ მთავარ გზაზე გადის ამ დროს მძღოლი და საკმაოდ ხშირია ამ მიზეზის გამო ავტო საგზაო შემთხვევები, გთხოვთ გზის ამ მონაკვეთზე უზრუნველყოთ საგზაო ნიშნების განთავსება და მწოლიარე პოლიციელის მონტაჟი, ასევე ლუბლიანას ქუჩაზეც საკმაოდ მაღალი სიჩქარით მოძრაობენ მანქანები რადგან ამ ქუჩაზე არც შუქნიშანია და არც რაიმე სიჩქარის შემზღუდველი და გთხოვთ ლუბლიანას ქუჩაზეც დაამონტაჟოთ რამდენიმე მწოლიარე პოლიციელი.

კატეგორია:საგზაო ნიშანი
ქუჩის მისამართი:ლუბლიანას ქუჩის მიმდებარედ, მიხეილ ჭიაურელის ქუჩა
ატვირთა: gkvernadze


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით