ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

მომსპარი გზა

ვარ მერი დავითაშვილის მკვიდრი. აღნიშნულ ქუჩაზე მომსპარია ინფრასტრუქტურა. პრაქტიკულად აღარ არსებობს გზა. ქუჩა არის ქალაქის ცენტრში მაგრამ უკვე წლებია გზის გამო არ აღარ დადის პატრული. რამოდენიმე თვის წინ აღნიშნულის გამო ვიღაც მამაკაცი ძალადობდა ქალზე და რომ არა ხალხის დახმარება შეიძლება მოეკლა კიდეც.ჩვენ მეზობლებმა მრავარჯერ ვცადეთ ქუჩის ჩვენი ძალებით აღდგენა, მაგრამ მცირე ჩარევა უკვე უშედეგოა. ძალიან ბევრჯერ ვცადეთ მერის დახმარება მაგრამ დაპირებები დაპირებათ რჩება და გზა დღითიდღე გაუალი ხდება.უკვე შეუძლებელია სასწრაფო ან სახანძრო მანქანის გადაადგილებაც.ძალიან მოხარული ვარ, რომ ხდება პეკინის ქუჩის აღდგენა, მაგრამ ჩვენს ანალოგიურად ვართ გადასახადის გადამხდელები, როგორც პეკინის მკვიდრნი, ჩვენ სახლამდე გვიწევს ლაბირინთების გადალახვა, რომ მივახწიოთ სახლამდე.გთხოვთ, დაგვეხმაროთ გარკვევაში საერთოდ ამ ქუჩაზე დაგეგმლია რეაბილიტაცია თუ არა?

კატეგორია:სხვა
ქუჩის მისამართი:მერი დავითაშვილის ქუჩა
ატვირთა: ladochanturia


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით