ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

ჩატარებული სამუშაობის შემდეგ აყრილი ასფალტი

გაბრიელ ბერი სალოსის გამზირისა N102 და ციხისძირის ქუჩის კვეთაზე არსებულ შიდა ეზოში ზაფხულის განმავლობაში ჩატარდა მიწისქვეშა კომუნიკაციების აღდგენის სამუშაოები. 20 დღე მაინც არის გასული სამუშაოების დასრულებიდან და აყრილი ასფალტის დაგება არც დაწყებულა.
ამ მონაკვეთზე ასფალტი დაიგო 2012 წელს და იყო ძალიან კარგ მდგომარეობაში. ახლა არის მუდმივად მტვერი და წვიმების შემდეგ იქნება ტალახი. ასევე დარჩენილია სამუშაოების შესასრულებლად მოტანილი ქვიშის ნარჩენი მტვერი, რომელსაც წვიმები ჩაიტანს კანალიზაციის ჭაში. ამიტომ აუცილებელია პრობლემის მოგვარება.
როდესაც მსგავსი სამუშაოები ტარდება, გათვალისწინებული უნდა იყოს ასფალტის ზედაპირის პირვანდელ მდგომარეობამდე მიყვანა მაინც და მოსხლეობას არ უნდა სჭიდებოდეს ამის კონტროლი და შეხსენება.

კატეგორია:ორმო
ქუჩის მისამართი:ციხისძირის ქუჩისა და გაბრიელ ბერის გამზ. კვეთის შიდა ეზო
ატვირთა: ninobalavadze


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით