ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

დაზიანებული წყლის მილი

დაზიანებული წყლის მილი / ზემო ფონიჭალის 3ა კორპუსთან

სასმელი წყლის მილი დაზიანებულია , შესაბამისად უბანს მოგვეწოდება დაბინძურეუბული სასმელი წყალი.

- აღნიშნული პრობლემა მეორდება წლების განმავლობაში, უხარისხოდ შესრულებული სამუშაოების გამო !!!

გთხოვთ მერიის ზედამხედველობის სამსახურს რომ სერიოზულად მოეკიდოთ ზემოთ ხსნებულ პრობლემას...

კატეგორია:მჟონავი წყლის მილები
ქუჩის მისამართი:ფონიჭალის 3ა კორპუსთან
ატვირთა: zrazmadze


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით