ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: გლდანი-ნაძალადედვი

განათების პრობლემა სკვერში

გთხოვთ, შეცვალოთ გადამწვარი ნათურები სარაჯიშვილის ქ. 15-სა და ილორის ქ. 19-ის შუაში არსებულ სკვერში. ღამე გადაადგილება საშიშია და ერთი ქალბატონი უკვე გაძარცვეს მაგ სკვერში.

კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:ილორის ქუჩა 19-სა და სარაჯიშვილის 15-ის შუაში არსებულ სკვერში არცერთი ლამპიონი არ ანათებს. გამოსაცვლელია ნათურები.
ატვირთა: iavladi


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით