ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

კორპუსის მიმდებარე ტერიტორიის კეთილმოწყობა

ჩოლოყაშვილის ქუჩა მე–2 კვ. მე–3 კორპ. მე–4 სადარბაზოსთან არის შესაძლებელი რომ დაიდგას სკამები მოხუცებულთათვის და ეს ადგილი არ იქნეს გამოყენებული მანქანის სადგომად. გთხოვთ,გაითვალისწინოთ ჩვენი თხოვნა და ნუ დაგვტოვებთ უყურადღებოთ

კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:None
ატვირთა: manchoeto
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: შაბათი, აპრილი 9th, 2011.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: chemikucha_tbilisi, ორშაბათი, აპრილი 11th, 2011
ქალბატონო მანანა, თქვენს მიერ დასმული საკითხი განხილული იქნება მიმდინარე წლის მეოთხე კვარტლის შესაბამისი სამუშაოების დაგეგმარებისას.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით