ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდგორი

დასუფთავების პრობლემა

ოქროყანა გ ზონა პირველივე შესახვევი. მინი ბუნკერიდან გაუტანლობის გამო გადმოყრილია ნაგავი

კატეგორია:უკანონო ნაგავსაყრელი
ქუჩის მისამართი:None
ატვირთა: giorgiomarashvili66
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: კვირა, აპრილი 17th, 2011.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: giorgiomarashvili66, სამშაბათი, აპრილი 19th, 2011


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში განახლების განსათავსებლად

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით