ყველა შეტყობინება

აირჩიეთ რეგიონი და დაალაგეთ ინფორმაცია

სათაური ქალაქი / უბანი კატეგორია გამომწერები განახლება შექმნილია
გადათხრილი ქუჩა გლდანი-ნაძალადედვი ორმო 1
მოსაჭრელი ხე ვაკე-საბურთალო ხეები 1
გადამწვარი ლამპიონი ძველი თბილისი ქუჩის განათება 1
ქუჩის შეკეთება. ბათუმი ორმო 1
ქუჩის განათების ბოძი გამოსულია მწყობრიდან, არ ანათებს, გთხოვთ უახლოეს ხანებში აღმოფხვრათ პრობლემა. ვაკე-საბურთალო ქუჩის განათება 1
გადამწვარია გარე განათების ნათურა დიდი ხანია ბათუმი ქუჩის განათება 1
ორმოები ბათუმი ორმო 2
საფეხმავლო ხიდის მონტაჟი ისანი-სამგორი ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება 2
არასწორი პარკირება დიდუბე-ჩუღურეთი საგზაო ნიშანი 1
ქუჩის განათება დაზიანდა ბათუმი ქუჩის განათება 2
გარე განათება არ მუშაობს დიდუბე-ჩუღურეთი ქუჩის განათება 2
გარე განათება ბათუმი ქუჩის განათება 2
ქუჩის შეკეთება ზუგდიდი ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება 1
ჟოლოპიდან ჩამოდის წყალი ძველი თბილისი მჟონავი წყლის მილები 2
მაღალსართულიანი შენობის მშენებლობა ძველი თბილისი სხვა 2
ახდილი ჭის ლუკი ისანი-სამგორი თავახდილი ლუქი 2
კანალიზაციის სისტემის არარსებობა ზუგდიდი კანალიზაციის დაზიანება 1
საკანალიზაციო მილიდან დიდი რაოდენობით ჟონავს ფეკალური მასა ძველი თბილისი თავახდილი ლუქი 1
გარე განათების არქონა ზუგდიდი ქუჩის განათება 1
არ არსებობს კანალიზაციის სისტემა ვაკე-საბურთალო სხვა 1
გზა.კანალიზაცია.განათება ზუგდიდი სხვა 3
ქუჩის სახელწოდების მიმანიშნებელი ტრაფარეტი გლდანი-ნაძალადედვი საგზაო ნიშანი 2
ქუჩაზე გადასასვლელი.შუქნიშანი ვაკე-საბურთალო ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება 2
რეგულირებადი გადასასვლელი ვაკე-საბურთალო ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება 2
ანტისანიტარია ვაკე-საბურთალო სხვა 2
ამ კორპუსში არ ჩატარებულა არანაირი სამუშაოები გთხოვთ მოგვხედოთ ისანი-სამგორი სხვა 2
ამ კორპუსში არ ჩატარებულა არანაირი სამუშაოები გთხოვთ მოგვხედოთ ისანი-სამგორი სხვა 2
ქუჩის განათება დიდუბე-ჩუღურეთი ქუჩის განათება 2
შუქნიშნის ასანთები გაფუჭებულია ისანი-სამგორი საგზაო ნიშანი 2
გაუთავებელი საცობები ძველი თბილისი ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება 2