ყველა შეტყობინება

აირჩიეთ რეგიონი და დაალაგეთ ინფორმაცია

სათაური ქალაქი / უბანი კატეგორია გამომწერები განახლება შექმნილია
დიდი დღომის 4 მ/რ 29–კორპუსის მისასვლელი ქუჩა ვაკე-საბურთალო ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება 1
გზის გაფართოვება ვაკე-საბურთალო სხვა 1
Lots and lots of garbage ვაკე-საბურთალო უკანონო ნაგავსაყრელი 3
საკანალიზაციო ჭა თავსახურის გარეშე ძველი თბილისი თავახდილი ლუქი 14
გზის მოწესრიგება ვაკე-საბურთალო საგზაო ნიშანი 1
skveris ketilmowyobis taobaze ვაკე-საბურთალო პარკები 2
დაზიანებული გზა (ასფალტის საფარი) გლდანი-ნაძალადედვი ორმო 9
მჟონავი მილი ძველი თბილისი მჟონავი წყლის მილები 12
ორმოები სავალ ნაწილზე ვაკე-საბურთალო ორმო 1
გადათხარეს ცუჩა და ასფალტი აღარ დააგეს ვაკე-საბურთალო ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება 1
ორმო შუა გზაზე დიდუბე-ჩუღურეთი ორმო 2
თხრილი ტროტუარზე დიდუბე-ჩუღურეთი ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება 2
დიდი ორმოები სავალ ნაწილზე ვაკე-საბურთალო ორმო 3
დანგრეული გზა ვაკე-საბურთალო ორმო 10
ცუდი პირობები ისანი-სამგორი ორმო 1
ორმო ძველი თბილისი ორმო 2
ღრმული ტროტუარზე დიდუბე-ჩუღურეთი ორმო 1
ტროტუარის პრობლემები ძველი თბილისი ორმო 1